Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2019.

Podkarpackie Spotkania są imprezą składającą się z czterech jednodniowych Targów Edukacyjnych odbywających się:

  • KROSNO 19 marca 2019  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie ul. Podkarpacka 16
  • JASŁO 20 marca 2019  II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle ul. Floriańska 24
  • BRZOZÓW 21 marca 2019  Szkoła Podstawowa w Brzozowie ul. Parkowa 5
  • SANOK 22 marca 2019  Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku ul. Stróżowska 16

 
Wszystkie imprezy objęte są Honorowym Patronatem Prezydentów i Starostów miast goszczących Targi. Patronat Medialny nad imprezą objął portal internetowy  www.kierunkistudiow.pl   www.pomaturze.pl

Stoiska wystawiennicze przygotowywane są w halach sportowych największych szkół ponadgimnazjalnych powyższych miast. Ścisła współpraca z samorządem jest gwarancją bardzo licznego udziału młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanej ofertą edukacyjną szkół wyższych.

Przygotowywaną kampanię promującą Targi kierujemy do młodzieży klas przedmaturalnych i kończącej naukę w szkołach średnich a także do mieszkańców miasta zainteresowanych zdobywaniem wykształcenia, jego pogłębieniem czy aktualizacją już posiadanych kwalifikacji.

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez wystawienniczych zapewni liczne grono potencjalnych odbiorców Państwa oferty. Jest ono także gwarancją profesjonalnego przygotowania Targów od strony technicznej i organizacyjnej umożliwiając Państwu skupienie się na nawiązywaniu korzystnych kontaktów.

Licząc na Państwa udział w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2019 prosimy o zapoznanie się z dokumentami aplikacyjnymi na www.tetrix.pl . W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących udziału w targach prosimy o kontakt z nami.

  

      Serdecznie zapraszamy

           Organizatorzy

  

Informacje i zgłoszenia:

www.tetrix.pl

tel/fax: 13 436 86 12
tel. 509 157 009
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Patronat Honorowy

 Starosta Powiatu Jasielskiego
 
   Starosta Brzozowski
 
 
 
image Prezydent Miasta Krosna
  
 

Patronat Medialny

 

 

 

 

Welcome to ladbrokes bonus codes information.