WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-310
ulica / nr: Cegielniana 14
Strona www: http://www.wspia.eu
Tel: 17 867 04 80
Fax: 17 867 04 99
Tel. kom: 514 194 892

 

UCZELNIA, KTÓRĄ WARTO WYBRAĆ !

 

Ciekawe kierunki studiów oraz dostosowane do potrzeb rynku specjalności, nowatorski system kształcenia praktycznego, Edukator, SBS, Mix Edukacyjny, Bon Edukacji Dodatkowej – to wszystko oferuje Ci WSPiA !

 

Maturzyści mają do wyboru studia w dwóch kolegiach:

  • Kolegium Administracji Zarządzania i Biznesu,
  • Kolegium Prawa i Bezpieczeństwa.

 

WSPiA jest najstarszą uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu oraz jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Kształcimy łącznie ponad 5000 studentów.

 

WSPiA w Rzeszowie to najlepsza uczelnia prawnicza na Podkarpaciu i trzecia wśród uczelni niepublicznych w Polsce. Wykłady prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra nauczająca, zajęcia prowadzone są w nowoczesnej bazie dydaktycznej w centrum Rzeszowa. W kampusie znajduje się Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub studencki, restauracja, siłownia, tor przeszkód do Policji, oraz wiele sal dydaktycznych, aule i sala rozpraw. Zdobądź uniwersalne i wszechstronne wykształcenie z Nami. Aż 95 % absolwentów WSPiA znalazło zatrudnienie po studiach.

Zapraszamy !

 

 

UCZELNIA, KTÓRĄ WARTO WYBRAĆ!

Ciekawe kierunki studiów oraz dostosowane do potrzeb rynku specjalności, nowatorski system kształcenia praktycznego, Edukator, SBS, Mix Edukacyjny, Bon Edukacji Dodatkowej – to wszystko oferuje Ci WSPiA!

Maturzyści mają do wyboru studia w dwóch kolegiach: Kolegium Administracji Zarządzania i Biznesu, oraz Kolegium Prawa i Bezpieczeństwa.

WSPiA jest najstarszą uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu oraz jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Kształcimy łącznie ponad 5000 studentów.

WSPiA w Rzeszowie to najlepsza uczelnia prawnicza na Podkarpaciu i trzecia wśród uczelni niepublicznych w Polsce. Wykłady prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra nauczająca, zajęcia prowadzone są w nowoczesnej bazie dydaktycznej w centrum Rzeszowa. W kampusie znajduje się Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub studencki, restauracja, siłownia, tor przeszkód do Policji, oraz wiele sal dydaktycznych, aule i sala rozpraw. Zdobądź uniwersalne i wszechstronne wykształcenie z Nami. Aż 95 % absolwentów WSPiA znalazło zatrudnienie po studiach. Zapraszamy

 

Powered by Sigsiu.NET

Welcome to ladbrokes bonus codes information.