Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
Miasto: Jarosław
Kod pocztowy: 37-500
ulica / nr: S. Czarnieckiego 16
Tel: 16 624 46 40
Tel. kom: 502 338 847

 

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno–Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu to największa na Podkarpaciu publiczna uczelnia zawodowa. Studenci zdobywają u nas wykształcenie w ramach 5 instytutów:

  • Ekonomii i Zarządzania,
  • Humanistycznego,
  • Ochrony Zdrowia,
  • Inżynierii Technicznej
  • Stosunków Międzynarodowych.

Edukacja odbywa się w systemie stacjonarnym oraz niestacjonarnym na 16 kierunkach.

 

W PWSTE stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. To uczelnia nowoczesna, w której dbamy o rozwój studentów i ich przyszłość. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do zajęć praktycznych, które mają na celu wykształcenie umiejętności, niezbędnych do podjęcia zatrudnienia na rynku pracy. Nasz rozwój dostrzegła także kapituła ogólnopolskiego rankingu „Perspektywy”. W ostatnich dwóch edycja Uczelnia zajęła kolejno 2. oraz 3. miejsce. 

Nauka w PWSTE to duża liczba zajęć ćwiczeniowych oraz wiele godzin spędzonych w laboratoriach. Jako jeden z największych PWSZ-ów w Polsce pozyskaliśmy wielomilionowe dofinansowanie na utworzenie nowoczesnych laboratoriów. Współpraca z innymi uczelniami, jak np. Politechniką Rzeszowską otwiera przed naszymi studentami duże możliwości rozwoju. Cała wiedza zdobyta podczas studiów weryfikowana jest w trakcie licznych praktyk zawodowych. Studenci mają okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno w kraju, jak i za granicą. O międzynarodowym charakterze uczelni świadczy możliwość uczestnictwa w Programie Erasmus+.

 

 

 

 

 

Powered by Sigsiu.NET

Welcome to ladbrokes bonus codes information.