Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-225
ulica / nr: Sucharskiego 2
Tel: 17 866 11 88; 17 866 11 99
Fax: 17 866 12 29

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od lat zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych. WSIiZ w gronie najlepszych:
1. Miejsce w południowo wschodniej Polsce w
Rankingu Szkół Wyższych 2015 w kategorii „absolwenci najbardziej poszukiwani na rynku pracy”

 

Wg najnowszego globalnego badania U-Multirank WSIiZ przyznano czołowe miejsca w kategoriach: badania naukowe, transfer wiedzy i umiędzynarodowienie.

 

Ponadto WSIiZ otrzymała najwyższą liczbę pinktów rankingowych w prestiżowym Ogólnopolskim Programie Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów 2016”.

 

Ponad 20 lat istnienia na rynku edukacyjnym nauczyło nas, że studia to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. 6000 studentów, 40 000 absolwentów, 15 000 absolwentów studiów podyplomowych mogą potwierdzić, że nasze programy nauczania są dostosowane do potrzeb rynku. Na studiach realizowany jest bogaty pakiet zajęć praktycznych w ponad 80 specjalistycznych laboratoriach. Zajęcia prowadzą m.in. profesorowie z najlepszych zagranicznych uniwersytetów oraz praktycy biznesu. Uczelnia współpracuje z wieloma firmami i instytucjami, dzięki czemu studenci uczestniczą w komercyjnych projektach podmiotów biznesowych. WSIiZ oferuje studia na 10 kierunkach studiów I stopnia, 6 II stopnia, 1 kierunku studiów jednolitych magisterskich oraz na 6 anglojęzycznych ścieżkach kształcenia, w tym na jedynych w Polsce, elitarnych ścieżkach General Aviation i Aviation Management.

W WSIiZ studiuje około 2000 obcokrajowców z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Studentom daje to możliwość poznania innych kultur oraz nawiązania kontaktów z młodzieżą z całego świata, które mogą w przyszłości zaowocować interesującymi projektami biznesowymi.

 

 

Powered by Sigsiu.NET

Welcome to ladbrokes bonus codes information.